Ostatnie newsy

Szukaj

Kadeci: Astoria Bydgoszcz zwycięska PDF Drukuj
Niedziela, 22 Styczeń 2012 12:12
W wielkim pojedynku derbowym w kategorii kadetów Novum - Astoria wygrał zasłużenie zespół Astorii 70-63. Piękny pojedynek przy pełnych i szalejących trybunach i pełnej dramaturgi pojedynku mógł zadowolić nawet najwybredniejszych kibiców młodzieżowej koszykówki. Gdyby pojedynek trwał 3 kwarty to koszykarze Novum wyszli by z niego zwycięsko i to aż 14 pkt. To 4 kwarta pokazał tak naprawdę, który zespół zasłuży na zwycięstwo. Zespół z Królowej Jadwigi wygrał ją  21 punktami!!!
Brak koncentracji, niewykorzystane tz. 100% sytuacje, brak konsekwencji w założeniach taktycznych zemściło się na koszykarzach Novum, którzy za szybko uwierzyli w zwycięstwo. Tylko Karol Kutta( 27 pkt.) wytrzymał trudy meczu i zasłużył na słowa uznania.

Gratulujemy zespołowi Astorii i trenerowi Maciejowi Łabusiowi. Życzymy sukcesów w rozgrywkach centralnych.
Punktów zespołu Novum nie podaje bo w tym momencie nie mają one znaczenia.