Ostatnie newsy

Szukaj

Zwycięstwo w Chełmnie. PDF Drukuj
Poniedziałek, 10 Grudzień 2012 21:54
Cenną wygraną na wyjeździe odnieśli juniorzy NOVUM/WSG z drużyną MCHKK Chełmno 74:59 ( 12:18, 26:16, 19:10, 17:15 ).

Początek spotkania był bardzo nerwowy w wykonaniu naszej ekipy co skutkowało niską skutecznością rzutów z gry ( 4/20 ) w pierwszej kwarcie. W następnych minutach Bydgoszczanie uszczelnili obronę i poprawili celność rzutów ( 23/62 za 2 punkty i 2/8 za 3 ). Może cieszyć poprawna skuteczność rzutów wolnych ( 22/29 ).

Cały zespół zasłużył na pochwałę za konsekwentną grę w obronie i fragmentami w ataku.

Punkty dla NOVUM/WSG zdobyli: Bebyn 8 ( 9 zb. ), Karbowiak 7 ( 3 as. ), WardziÅ„ski 2 ( 5 zb. ), Kutta 3, Spojda 13 ( 4 prz., 4 as. ), Robak 6 ( 3 prz., 3 as. ), FrÄ…ckiewicz 4, KrzywdziÅ„ski 24 ( 20 zb. ), Fanslau 5.Â