Ostatnie newsy

Szukaj

Juniorzy na turnieju w Gdynii. PDF Drukuj
Wtorek, 01 Styczeń 2013 21:47

W dniach 28-29.12.2012 w hali sportowej ZSSO Gdynia odbył się II Turniej Juniorów Gdynia Cup 2012.

W turnieju uczestniczyły 4 drużyny w tym nasza drużyna Juniorów NOVUM/WSG. Podopieczni trenera Grzegorza Skiby rozegrali 4 mecze i zajęli 2 miejsce wygrywając jedno spotkanie z Basketem Kwidzyn w stosunku 74:49. Kolejny mecz już niestety przegrany z gospodarzami turnieju - GTK Gdynia 100:78.

Następnego dnia, podczas meczu Wisłą Kraków stała się rzecz niespotykana w koszykówce, mecz zakończył się... Remisem 72:72. Stało się tak, ponieważ drużyna z Krakowa nie chciała kontynuować meczu przez dogrywkę z przyczyn niezależnych od nich, czyli godziny odjazdu pociągu.

W meczu o 1 miejsce ponownie spotkaliśmy się z miejscową drużyną. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał wynik 33:38 dla GTK, lecz w drugiej połowie gospodarze odskoczyli na wyraźniejszą przewagę i mecz zakończył się w stosunku 62:82.

Kolejność końcowa:

1. GTK Gdynia

2. Novum/WSG Bydgoszcz

3. Basket Kwidzyn

4. Wisła Kraków.

Punkty w całym turnieju dla Novum zdobywali:

Bebyn Maciej: 10 Karbowiak Karol: 42 Wardziński Łukasz: 20 Kutta Karol: 38 Spojda Patryk: 39 Pawlak Bartłomiej: 32 Frąckiewicz Łukasz: 21 Krzywdziński Tomasz: 63 Fanslau Damian: 24 (3 mecze)

Trenerowi i zawodnikom gratulujemy!!

A już 4 stycznia w piątek Juniorzy wyjeżdżają do Torunia na mecz z tamtejszym Zrywem. (wyjazd 17.30)