Ostatnie newsy

Szukaj

Zwycięstwo i porażka młodzików młodszych. PDF Drukuj
Niedziela, 03 Luty 2013 23:35

W sobotnim meczu młodzicy młodsi NOVUM 1/SP 32 po bardzo wyrównanym meczu pokonali zespół Astorii 66:70 (13:24, 16:18, 20:7, 17:21).

Początek meczu nie wskazywał, że końcówka będzie tak emocjonująca. Młodzicy Novum mozolnie budowali przewagę, która do przerwy wynosiła 13 punktów. Trzecia kwarta należała do przeciwników, którzy doprowadzili do remisu. W czwartej kwarcie prowadzenie zmieniało się raz za razem, lecz w ostatnich dwóch minutach więcej zimnej krwi i szczęścia mieli nasi zawodnicy. Gratulujemy!

Punkty w sobotnim meczu zdobyli:

Krawczyk 12, Lewandowski 10, Płaczkiewicz 6, Czerniak 5, Przybylski 7, Arbus 4, Knitter 9, Wojtuń 10, Zielke 3, Makara 4.

Niedzielny mecz z Kasprowiczem Inowrocław przyniósł wysoką porażkę 35:93 (6:21, 4:24, 8:20, 17:28). Drużyna gości miała dużą przewagę fizyczną i zdominowała grę po obiema tablicami. Nasi zawodnicy pudłowali w dogodnych sytuacjach, a Inowrocławianie po zbiórkach wyprowadzali skuteczne kontry.

W niedzielnym meczu dla NOVUM 1/SP 32 punktowali: Krawczyk 3, Lewandowski 2, Placzkiewicz 4, Przybylski 2, Gołembiewski 8, Knitter 4, Wojtuń 10, Zielke 2. Czerniak, Arbus, Ciszewski, Makara nie punktowali.