Ostatnie newsy

Szukaj

Wysoka porażka juniorów we Włocławku. PDF Drukuj
Niedziela, 10 Luty 2013 15:32

Juniorzy NOVUM/WSG wrócili z meczu z TKM Włocławek w minorowych nastrojach. Ulegli wysoko w Hali Mistrzów Włocławianom 69:48 (15:15, 18:14, 18:7, 18:12).

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i nie zwiastowała tak dotkliwej porażki. Decydująca okazała się III kwarta, w której koszmarna ilość strat i katastrofalna skuteczność pozwoliły gospodarzom na kontrolowanie wyniku meczu do samego końca.

Za tydzień w Hali Sportowej WSG mecz „o wszystko” z Portofino 1 Włocławek. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, ponieważ zapowiadają się nie lada emocje a gorący doping wręcz konieczny.