Ostatnie newsy

Szukaj

Juniorzy NOVUM/WSG górą w meczu o wszystko! PDF Drukuj
Niedziela, 17 Luty 2013 18:33

Nasi juniorzy wygrali mecz z Portofino 1 Włocławek 67-60 ( 29:10, 10:18, 13:14, 15:18).

Spotkanie miało wielkie znaczenie dla gospodarzy, ewentualna porażka eliminowała Bydgoszczan z dalszej walki o awans do rozgrywek centralnych. Pierwsza kwarta była popisem miejscowych, którym wychodziło prawie wszystko.

Bardzo dobra obrona i szybko wyprowadzane kontrataki pozwoliły zbudować wysoką przewagę. W drugiej kwarcie goście postawili obronę strefową i płynność gry naszej drużyny została zachwiana. Goście mozolnie odrabiali straty i w 29 minucie przewaga wynosiła tylko 6 punktów. Czwarta kwarta była bardzo nerwowa z obu stron, ale nasz zespół wyszedł z tego pojedynku obronną ręką. Dziękujemy licznie zgromadzonym kibicom za gorący doping!