Ostatnie newsy

Szukaj

Młodzicy MKS Novum Bydgoszcz r. 1999 Mistrzami Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Gratulujemy!!! PDF Drukuj
Åšroda, 13 Marzec 2013 00:27

W ostatnim meczu w kategorii Młodzik nasi koszykarze wyjechali na trudny mecz do TKM Włocławek. Po zaciętym meczu podopieczni Macieja Kulczyka wygrali 70-82.

Przypomnijmy, że na Bałtyckiej nasi koszykarze zdominowali TKM 99-48. Mecz we Włocławku był od samego początku nie najlepszy w wykonaniu Bydgoszczan. Bardzo mocno wykorzystali to gospodaże i do połowy 4 kwarty toczyli równy bój z naszą drużyną. Ostatnie 5 minut należało jednak zdecydowanie do naszych koszykarzy za sprawą mocnej obrony i wyprowadzeniu szybkich ataków roztrzygnęli mecz na swoją korzyść. Nie zawiedli liderzy zespołu Dawid Rutnowski, Kacper Grzelak i Adam Skiba. Przed naszymi koszykarzami od 22 marca zaczyna się bój w rozgrywkach centralnych. O szczegółach powiadomimy w najbliższym czasie.

Punkty dla Novum zdobyli. D. Rutnowski 17 K. Jędrzejczak 9 K. Grzelak 19 i 15 zbiórek K. Podkrólewicz 1 A. Skiba 20 M. Bergmann 0 G. Gruszka 1 P. Strzelecki 0 K. Dąbkowski 7 M. Majchrzak 4 A. Olszewski 0 C. Brzozowski 4

Gratulujemy zawodnikom i trenerowi Maciejowi Kulczykowi.