Ostatnie newsy

Szukaj

Intensywny weekend juniorów PDF Drukuj
Niedziela, 27 Listopad 2016 18:13

Juniorzy Novum/Astoria Bydgoszcz w weekend rozegrali po jednym spotkaniu w rozgrywkach U-18 oraz 3 ligi. W sobotę w swojej kategori wiekowej bydgoszczanie pokonali na wyjeździe Twarde Pierniki/Zryw Toruń 79:75 (26:11, 10:23, 28:22, 15:19). Natomiast następnego dnia w 3 lidze po dogrywce ulegli w Artego Arenie KSK Noteć II Inowrocław. W obu meczach zawodnicy Macieja Kulczyka po świetnej 1 kwarcie, w której zapewniali sobie znaczne prowadzenie, niespodziewanie obniżali swój poziom gry, co skutkowało nerwową 2 połową spotkania. W meczu z Toruniem ostatnie minuty meczu poszły po myśli Novum/Astorii, natomiast w meczu u siebie z Inowrocławiem to rywal zachował zimną krew i wygrał po dogrywce.