Szukaj

Półfinały MP U-16 - podsumowanie PDF Drukuj
Niedziela, 13 Maj 2018 20:32

Kadeci MKS Novum Bydgoszcz, mimo wygranej w ostatni dzień z Polonią Warszawa, nie awansowali do finałów MP U16 i tegoroczne rozgrywki kończą na półfinale. Drużyna Macieja Kulczyka, trapiona przez kontuzję, dzielnie walczyła w każdym meczu półfinałów, zabrakło niewiele w pierwszych dwóch meczach i to przekreśliło nasze szanse na awans.

Awas z naszej grupy uzyskała Polonia Warszawa oraz UKS Siódemka Sopot. Z naszych zawodników z pewności można wyróżnić Adama Frąckiewicza, który w ostatnim meczu prowadził naszą drużynę oraz zakończył półfinały ze średnią zbiórek 13,3 na mecz.

 

Polonia Warszawa – KS Spójnia Stargard 54 : 46 STATYSTYKI VIDEO

UKS Siódemka Sopot – MKS Novum Bydgoszcz 74 : 62 STATYSTYKI VIDEO

UKS Siódemka Sopot – Polonia Warszawa 71 : 81 STATYSTYKI VIDEO

MKS Novum Bydgoszcz – KS Spójnia Stargard 68 : 77 STATYSTYKI VIDEO

KS Spójnia Stargard – UKS Siódemka Sopot 67 : 92 STATYSTYKI VIDEO

Polonia Warszawa – MKS Novum Bydgoszcz 52 : 62 STATYSTYKI VIDEO