Ostatnie newsy

Szukaj

Zakończenie sezonu 2018/2019 PDF Drukuj
Poniedziałek, 17 Czerwiec 2019 17:04

W minionym tygodniu w pi─ůtek na boisku SP 32 odby┼éy si─Ö obchody dwudziestolecia naszego klubu oraz zako┼äczenie sezonu koszykarskiego 18/19. Imprez─Ö rozpocz─Ö┼éa cz─Ö┼Ť─ç uroczysta, podczas kt├│rej wyg┼éoszona zosta┼éa 20-letnia historia klubu oraz przedstawiono nasze najwi─Öksze osi─ůgni─Öcia. Nagrodzeni zostali r├│wnie┼╝ wszyscy Ci, kt├│rzy zas┼éu┼╝yli si─Ö dla naszego klubu. Medale i podzi─Ökowania otrzymali m.in: sponsorzy, najlepsi zawodnicy, dyrektorzy szk├│┼é wsp├│┼épracuj─ůcych, dzia┼éacze klubowi, wychowawcy i trenerzy. Nast─Öpnie odby┼éy si─Ö konkursy koszykarskie, zabawy oraz mecz dla zawodnik├│w i ich rodzic├│w. Na zako┼äczenie jubileuszu odby┼é si─Ö wyczekiwany mecz absolwent├│w naszego klubu. Emocjonuj─ůce spotkanie zako┼äczy┼éo si─Ö remisem. Impreza na pewno na d┼éugo pozostanie nam w pami─Öci. Dzi─Ökujemy wszystkim za przybycie, atmosfer─Ö i┬á┼Ťwietn─ů zabaw─Ö! To w┼éa┼Ťnie wy tworzycie ten klub od 20 lat! Dzi─Ökujemy!!!

 

Zapraszamy r├│wnie┼╝ do zapoznania si─Ö z pe┼én─ů galeri─ů zdj─Ö─ç