Ostatnie newsy

Szukaj

Dotkliwa porażka we Włocławku. PDF Drukuj
Poniedziałek, 26 Listopad 2012 22:03

Dotkliwej porażki doznali nasi juniorzy w meczu na szczycie we Włocławku z tamtejszym Portofino I 83-66 (18:8, 21:30, 19:11, 25:17).

Bydgoszczanie zaczęli nerwowo co przełożyło się na słabą skuteczność rzutową. W II kwarcie drużyna Novum zaczęła grać w swoim stylu i odrobiła straty. Druga połowa rozpoczęła się od celnego rzutu za 3 punkty Tomka Krzywdzińskiego, lecz następne 9 minut nasi juniorzy przegrali 19:8. Obrona strefowa gospodarzy stwarzała duże kłopoty gościom, dla których jedynym sposobem jej rozbicia były ( w większości niecelne 6/31 19% ) rzuty z za linii 6,75 m. Podsumowując: słaba skuteczność rzutowa ( 17/73 23% ), podstawowe błędy w obronie oraz brak pomysłu na rozbicie obrony strefowej były główną przyczyną wysokiej porażki.  Jednak drużyna się nie poddaje i celuje w zwycięstwo w meczu rewanżowym i całym dwumeczu!