Ostatnio dodane zdj─Öcia

Szukaj

Dotkliwa porażka we Włocławku. PDF Drukuj
Poniedziałek, 26 Listopad 2012 22:03

Dotkliwej porażki doznali nasi juniorzy w meczu na szczycie we Włocławku z tamtejszym Portofino I 83-66 (18:8, 21:30, 19:11, 25:17).

Bydgoszczanie zacz─Öli nerwowo co prze┼éo┼╝y┼éo si─Ö na s┼éab─ů skuteczno┼Ť─ç rzutow─ů. W II kwarcie dru┼╝yna Novum zacz─Ö┼éa gra─ç w swoim stylu i odrobi┼éa straty. Druga po┼éowa rozpocz─Ö┼éa si─Ö od celnego rzutu za 3 punkty Tomka Krzywdzi┼äskiego, lecz nast─Öpne 9 minut nasi juniorzy przegrali 19:8. Obrona strefowa gospodarzy stwarza┼éa du┼╝e k┼éopoty go┼Ťciom, dla kt├│rych jedynym sposobem jej rozbicia by┼éy ( w wi─Ökszo┼Ťci niecelne 6/31 19% ) rzuty z za linii 6,75 m. Podsumowuj─ůc: s┼éaba skuteczno┼Ť─ç rzutowa ( 17/73 23% ), podstawowe b┼é─Ödy w obronie oraz brak pomys┼éu na rozbicie obrony strefowej by┼éy g┼é├│wn─ů przyczyn─ů wysokiej pora┼╝ki. ┬áJednak dru┼╝yna si─Ö nie poddaje i celuje w zwyci─Östwo w meczu rewan┼╝owym i ca┼éym dwumeczu! ┬á