Ostatnio dodane zdjęcia

Szukaj

XII Ogólnopolskim Turniej Koszykówki chłopców „ENEA BYDGOSZCZ CUP 2017” PDF Drukuj
Poniedziałek, 24 Kwiecień 2017 14:22

MKS Novum zajął 4 miejsce w XII Ogólnopolskim Turniej Koszykówki chłopców „ENEA BYDGOSZCZ CUP 2017”.

Kolejność końcowa:

1. Biofarm Basket Poznań

2. SMS Gimn nr 4 Stargard

3. PKK Żubry Białystok

4. MKS Novum Bydgoszcz

5. MUKS Piaseczno

6. GTK Gliwice

7. SKM Zastal F. D. Zielona Góra

8. Enea Astoria Bydgoszcz

9. Akademia Hooplife Lublin

10. UKS Gimbasket Wrocław

 

MVPSobiech Szymon - Biofarm Basket Poznań

Pierwsza piątka turnieju:

Szuba Jan - Biofarm Basket Poznań

Kruszyński Krzysztof - Biofarm Basket Poznań

Somiński Kacper - SMS Gimn nr 4 Stargard

Jaworowski Hubert - PKK Żubry Białystok

Kolasiński Nataniel - MKS Novum Bydgoszcz



WYNIKI SPOTKAŃ:

Biofarm Basket Poznań – MKS Novum Bydgoszcz 75:51

Akademia Hooplife Lublin – SKM Zastal Fatto Developer Zielona Góra 36:77

GTK Gliwice – MKS Novum Bydgoszcz 85:78

Biofarm Basket Poznań – Akademia Hooplife Lublin 107:41

SKM Zastal Fatto Developer Zielona Góra – GTK Gliwice 79:75

MUKS Piaseczno – Enea Astoria Bydgoszcz 90:87d.

UKS Gimbasket Wrocław – SMS Gimn nr 4 Stargard 36:74

MUKS Piaseczno – PKK Żubry Białystok 42:79

SMS Gimn nr 4 Stargard – Enea Astoria Bydgoszcz 86:44

PKK Żubry Białystok – UKS Gimbasket Wrocław 82:48

MKS Novum Bydgoszcz – Akademia Hooplife Lublin 106:30

Biofarm Basket Poznań – SKM Zastal Fatto Developer Zielona Góra 66:53

GTK Gliwice – Akademia Hooplife Lublin 69:52

MKS Novum Bydgoszczz – SKM Zastal Fatto Developer Zielona Góra 76:49

Biofarm Basket Poznań – GTK Gliwice 88:53

SMS Gimn nr 4 Stargard – MUKS Piaseczno 82:52

Enea Astoria Bydgoszcz – UKS Gimbasket Wrocław 76:59

SMS Gimn nr 4 Stargard – PKK Żubry Białystok 78:67

MUKS Piaseczno – UKS Gimbasket Wrocław 76:38

PKK Żubry Białystok – Enea Astoria Bydgoszcz 96:72


mecz o IX miejsce: Akademia Hooplife Lublin – UKS Gimbasket Wrocław 70:49

mecz o V miejsce: MUKS Piaseczno – GTK Gliwice 60:46

mecz o VII miejsce: SKM Zastal F. D. Zielona Góra – Enea Astoria Bydgoszcz 75:33

mecz o III miejsce: MKS Novum Bydgoszcz – PKK Żubry Białystok 73:80

 

FINAŁ: Biofarm Basket Poznań – SMS Gimn nr 4 Stargard 77:62